Tento web používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jeho využitím. 


Vrstevnice

Bez vrstevnic se dá pracovat, ovšem vrstevnice přináší pro uživatele našeho software vizuální informaci, která pomůže zrychlit postup projektování nebo stanovení parametrů odvodňovaných povodíček.

Při zobrazování terénního reliéfu v mapách se tradičně využívají vrstevnice jako jednoduchý způsob zobrazení výšky. SiteFlow dokáže již delší dobu pracovat s terénem ve formě triangulační sítě, dalším přirozeným krokem tedy bylo doplnění o generování hrubých vrstevnic právě z trojúhelníkové topologie.

vrstevnice pro projektování

Základní nastavení výšky a rozestupu hlavních a vedlejších izočar je velmi jednoduché. Čáry lze dále přizpůsobit barvou, tloušťkou a stylem, nechybí ani zobrazování výšky přímo na křivce vrstevnice. To, co vrstevnice vyjádřit neumí, jsou lokální výšková minima a maxima (jako např. prohlubně a kopce). Obojí je možné dle potřeby zapnout nebo vypnout.

Potřebujete-li být rychlý při tvorbě a správě GISu nebo při projektování trubních sítí, a zároveň eliminovat formální chyby, které mohou vzniknout při projektování tradičním způsobem, kdy je situace, podélný profil a výkaz výměr oddělený, je práce s modelem sítě vhodnou alternativou. Poté, co si na práci s modelem v SiteFlow zvyknete, můžete předpokládat velkou úsporu času, potřebného pro vytvoření projektu.

vrstevnice

 


Program Siteflow je určen pro správu, projektování trubních sítí a simulační modelování vodovodů, závlahových soustav, kanalizací, drenážních soustav, plynovodů, teplovodů atd. Správce sítě nebo projektant pracují s modelem sítě a s modely ostatních sítí. Počítat je možné hydraulické parametry a parametry kvality vody. Program SiteFlow je vhodný pro velké i malé sítě.

Více o programu SiteFlow

 

Aquion s.r.o, Osadní 324/12a, Praha 7, 170 00; T: + 420 283 872 265/266, M: +420 724 187 044 , E: info@aquion.cz