Tento web používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jeho využitím. 

SouvisejícíTechnologie Aquion MIOX pro výrobu dezinfekčního prostředku v místě použití získaly evropský certifikát shody CE. Certifikát se vztahuje na obě produktové řady, pro výrobu chlornanu sodného a roztoku směsných oxidantů chlóru.

Certifikační proces proběhl ve Francii. Pro získání certifikátu jsme prokázali bezpečnost systémů a splnění všech direktiv EU souvisejících s elektrickou částí zařízení.

Výroba dezinfekce vody v místě použití má pro uživatele řadu výhod. Vyrábí se čerstvý roztok stálé kvality, který přináší stabilitu procesu úpravy vody. Pro výrobu je potřeba pouze voda, sůl a elektrická energie. Technologie je nastavená tak, aby nevyžadovala speciální bezpečnostní opatření, vyplňování bezpečnostních listů apod. Směsné oxidanty chlóru představují špičkový dezinfekční produkt. Mají lepší inaktivační schopnosti než běžně používaný plynný chlór nebo chlornan sodný, což umožňuje snížit dávku chlóru. Jsou stabilnější, díky tomu je měřitelný volný aktivní chlór ve vzdálenějších částech vodovodu. Směsné oxidanty chlóru vylepšují chuť vody a při správném dávkování voda není cítit po chlóru. Technologie Aquion MIOX představuje provozně jednoduché a levné řešení s minimem údržby.

Certifikace se týká následujících produktů:

Zařízení pro výrobu směsných oxidantů chlóru Aquion MIOX v místě použití:

SAL-40
kapacita výroby chlóru je 1,8 kg/den
SAL-80
kapacita výroby chlóru je 4,5 kg/den
Dual-SAL-80
kapacita výroby chlóru je 9 kg/den

Zařízení pro výrobu chlornanu sodného Aquion MIOX v místě použití:

HYPO-10
kapacita výroby chlóru je 4,5 kg/den
HYPO-20
kapacita výroby chlóru je 9,1 kg/den

 

Společnost Aquion, s.r.o. je distributorem firmy MIOX v České a Slovenské republice. Pokud máte zájem o další informace, kontaktujte nás na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Aquion s.r.o, Osadní 324/12a, Praha 7, 170 00; T: + 420 283 872 265/266, M: +420 724 187 044 , E: info@aquion.cz