Centrum POMOCI - oblasti poradenství

Centrum POMOCI pro obce a města

Vytisknout
( 0 )
Zobrazení: 13473

Oblasti našeho poradenství

Potřebujete poradit s věcmi, se kterými si nevíte rady? Využijte našeho bezplatného poradenství pro obce a města do 5 000 trvale bydlících obyvatel.

Hledáte řešení otázek spojených s vodovody a kanalizacemi, vodním hospodářstvím, ochranou půdy proti erozi, s technickou a dopravní infrastrukturou?

Malé obce a města někdy nemají dostatečnou kapacitu pro vyřešení odborných otázek technického, ekonomického nebo organizačního charakteru. Proto jsme založili „Centrum pomoci obcím a malým městům“, kde bezplatně radíme v těch oblastech, kde potřebujete pomoci. Odpovědi budeme postupně uveřejňovat na našich webových stránkách.

Našich bezplatných rad můžete využít v těchto oblastech:

→ zásobování vodou, plynem a energiemi;
→ odvádění splaškových a srážkových vod;
→ meliorace a závlahy;
→ nakládání a využití srážkových vod;
→ otázky okolo  rybníků a dalších vodních děl;
→ úpravy a revitalizace vodních toků;
→ protipovodňová ochrana;
→ protierozní ochrana;
→ vodní prvky v intravilánu, atd..

Pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte na tel. +420 283 872 265, pomůžeme Vám.

Přejít na Seznam otázek a odpovědí

Využijte našich dlouholetých zkušeností s přípravou investiční výstavby, s projekční a inženýrskou činností, s plánováním obnovy a rozvoje, s konzultacemi a výpočty pro řešení různých kapacitních a jiných problémů, se zlepšováním kvality vody, s porovnáváním celkových nákladů variantních investičních záměrů po dobu životnosti ad.

Přehled projektů zpracovaných společností Aquion s.r.o.

Poptávkový formulář
Tento web používá cookies. Používáním této stránky souhlasíte s jeho využitím.